• ساعت : ۱۲:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ 
  • کد خبر : ۲۲۶۸۶
سلامت بانوان در جامعه، ارتقا سلامت همه جامعه را تضمین می كند

استاد دانشگاه علوم پزشکی قزوین:

سلامت بانوان در جامعه، ارتقا سلامت همه افراد جامعه را تضمین می کند.

در پویش  بزرگداشت روز ماما که به مناسبت هفته سلامت برگزار شد؛ دکتر نسیم بهرامی، استاد مشاور انجمن علمی مامایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با تبریک روز جهانی ماما گفت: سلامت بانوان در جامعه، ارتقا سلامت همه افراد جامعه را تضمین می کند و ارتقا این سلامتی یکی از نقش های کلیدی ماماست که از طریق ارتباط با جامعه حاصل می شود.

استاد مشاور انجمن علمی مامایی تصریح کرد: در این پویش که توسط انجمن علمی مامایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در "بوستان نرگس" شهر قزوین برگزار شد؛ جمعی از استادان رشته مامایی همراه با دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی مامایی با هدف کمک به افزایش آگاهی و دانش سلامت جامعه بانوان به ارائه خدمات پرداختند.

بهرامی اظهار کرد که در این حرکت بسیار ارزنده که در راستای سلامت جامعه اجرا شد، استادان و دانشجویان، در حیطه فرزندآوری و سلامت خانواده، مراقبت های دوران بارداری، زایمان و پس از زایمان، غربالگری بیماری های زنان،  مشاوره بلوغ و منارک،  تشریح و توضیح زایمان فیزیولوژیک و زایمان بی درد، سلامت دوران یائسگی و سالمندی و سلامت میانسالان به طور متوسط بیش از 100 مرتبه به مراجعین ارائه خدمت نمودند.

گفتنی است، این پویش یک روزه، 19 اردیبهشت 1402 در محل " بوستان نرگس" همزمان با آیین پنجاه بدر شهر قزوین در راستای افزایش تعداد مراجعین  برگزار شد .

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0